Шкільні скап-конференції

За ініціативи НМЦО м. Львова протягом лютого-березня 2016 року вчителі англійської мови-опікуни шкільних євро клубів та учні-члени шкільних євроклубів провели скап-конференції між школами партнерами. Для окремих навчальних закладів такий вид роботи не був новизною, адже ряд спеціалізованих шкіл є учасниками програми «Face to Faith» і вже неодноразово проводили скап-конференції з учнями різних країн світу. Але для більшості шкіл це був новий формат роботи.

Методист НМЦО м. Львова С.Матис розробила формат проведення першої конференції, під час якої учні представляли свій навчальний заклад , розповідали про особливості у ньому, його традиції. Це була хороша нагода по практикувати живе спілкування англійською, доказати собі, що кожен учень може використати свої знання в реальних умовах і підготуватися до участі у міжнародних конференціях.

Згідно задуму перша скап-конференція тривала 20 хвилин. Учні по черзі представляли свій навчальний заклад, запитували опонентів, чим їхня школа відрізняється від інших. Ця частина конференції була попередньо підготована, але наступна частина була цікавішою, адже учні ставили бліц-питання, які вимагали швидких відповідей.

Наступник кроком у реалізації цього проекту буде проведення скап-уроків між учасниками шкільних євро клубів-учнями 8-9 класів на тему «Пасхальні святкування у Європі», який плануємо провести протягом квітня між школами міста.

Слід згадати і про труднощі технічного плану, яких зазнали опікуни ШЄК. Звичайно, швидкість трафіку була недостатньо якісною, через що зв'язок переривався. Не в усіх школах є вебкамери, тому вчителі використовували ноутбуки, оглядовість камер яких є мінімальною. Але це були лише перші кроки. Сподіваємося, що з часом технічна сторона цієї справи покращиться, адже на нас чекають дистанційне навчання та лекції відкритих університетів.

Світлана Матис, методист НМЦО м.Львова

Відеоконференції тут

/Files/images/2015-2016/shek/12789674_970397019676049_909392091_o (1).jpg/Files/images/2015-2016/shek/СЗШ _ 4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 167