Відбулося засідання творчої групи учителів хімії міста

З метою методичної підтримки впровадження Держстандарту освіти з хімії на 2017-2018 н. р. 28.09.2017 р. на базі СЗШ №78 відбулося засідання творчої групи учителів хімії міста, завданням якої є створення методичного банку контрольних, самостійних робіт, хімічних диктантів, тестів для учнів 9 класу.

Державний стандарт ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів, що реалізовані в освітніх галузях і відображені в результативних складових змісту базової і повної загальної середньої освіти. При цьому особистісно зорієнтований підхід до навчання забезпечує розвиток академічних, соціокультурних, соціально-психологічних та інших здібностей учнів.

Навчання хімії за новими програмами та за новим Державним стандартом базової та повної освіти пов’язаний не тільки з новим змістом навчання, а є комплексною методичною та дидактичною проблемою, яка потребує впровадження сучасних підходів до навчання та використання сучасних ефективних педагогічних технологій.

Учителі-члени творчої групи сподіваються, що їхні напрацювання нададуть реальну допомогу не тільки учителям-початківцям, але й досвідченим учителям, дозволить перевірити рівень засвоєння знань учнів з хімії.

Г.Кебас, Н.Левицька – методисти НМЦО м. Львова

/Files/images/2017-2018/hmya/Рисунок2.jpg /Files/images/2017-2018/hmya/Рисунок3.jpg


Педагогічні читання на тему: "Держстандарт освіти з хімії. 8 клас" тут

На допомогу вчителю хімії_ 7 клас тут

/Files/images/2015-2016/завантаження.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 755