Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Підсумкові результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови


14-та «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ»

«Новаторство і класика у рамках улюбленого формату»

Програма заходів у Львові

Дата Година Місце Захід
Середа 5 квітня 17.00 Італійське подвір’я (Львівський історичний музей) Площа Ринок, 6 вхід за запрошеннями Урочисте відкриття Французької весни 2017 «Спадщина, історія в русі»
Четвер 6 квітня 10.00-16.00 Львівський історичний музей Площа Ринок, 6 Семінар «Спадщина, історія в русі»
Неділя 9 квітня 19.00 Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки вул. Городоцька, 36, квитки у касі театру Спектакль «MOTION»
П’ятниця 21 квітня 19.00 Львівська копальня кави Площа Ринок, 10 Концерт компанії Гійома Лопеза (Тулуза)
20-26 квітня Всі сеанси о 19.00 Кінопалац КОПЕРНІК вул. Коперніка, 9 Ретроспектива французьких фільмів «Кохання назавжди»
Вівторок 21 квітня 19.00 Мистецька галерея Гері Боумена вул. Наливайка, 18 Відкриття виставки Самюеля Аккермана
Вівторок 25 квітня 16.30 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка вул. Драгоманова, 5 Конференція Бориса Черного
Середа 26 квітня 18.00 Музей ідей, вул. Валова, 18 Відкриття виставки «Нова хвиля французької ілюстрації»
Субота 29 квітня 21.00 КІНОПАЛАЦ, вул. Театральна, 22 Довга Ніч короткого метру
«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ»

Фестиваль, який мав би відбутися тільки один раз у 2004 році, триває чотирнадцятий рік поспіль і розширює в цьому році свою географію. До Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Рівного та Харкова приєднуються Бердичів та Івано-Франківськ. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення. Занотуйте у своїх календарях, квітень - це час, щоб відвідати події «Французької весни в Україні».

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ»

Фестиваль, який мав би відбутися тільки один раз у 2004 році, триває чотирнадцятий рік поспіль і розширює в цьому році свою географію. До Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Рівного та Харкова приєднуються Бердичів та Івано-Франківськ. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні за підтримки чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення. Занотуйте у своїх календарях, квітень - це час, щоб відвідати події «Французької весни в Україні

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови тут

До уваги вчителів іноземних мов!!!Інформація про проведення ДПА У 2017р. з іноземних мов

Світлана Матис,

учитель англійської мови ЛФМЛ

Орієнтовні вимоги ДПА тут
Про проведення державної підсумкової атестації тут
Кiлькiсть переглядiв: 651