"LvivKids" – це унікальний проект, який поєднує вивчення 3-ьох мов, образотворче мистецтво, трудове навчання, спорт на основі розвиваючого навчання, розвитку креативного та критичного мислення у групах по 10-15 учасників.

Цього року проект реалізовано на базі ССЗШ № 2, 15, 46, 81

What was going on in LvivKids (School # 2)

День четвертий. LvivKids крокує англомовними країнами. Вікторини та асоціації, ігри, малювання, поєднання спорту з країнознавством, море позитивних емоцій зробили день цікавим та яскравим!

День п'ятий. LvivKids відправились у віртуальну подорож до Лондона посмакувати англійським чаєм, відчути прохолоду лондонського дощу, відвідати визначні місця та відсвяткувати День народження королеви Єлизавети II. По поверненні з Лондона ми відправились на концерт-виставу за участю вихованців дитячого будинку творчості. Діти були в захваті від побаченого та виявили бажання записатися в будинок творчості на різноманітні гуртки.

День шостий нашої мовної школи почався з чайної церемонії по-англійськи, а також був насичений різними майстер класами. Групи учнів других класів побували на звітному концерті-виставі, групи третіх та четвертих класів - виготовляли квіти з паперу та шили квіти зі стрічок, а група старших класів разом з нашими гостями спробували свої сили у виготовленні виробів з кераміки. А в гості до самих маленьких приходили студенти психологи та проводили з ними різні захоплюючі ігри.

День сьомий. В мовній школі LvivKids День талантів. Діти демонстрували свої вміння, декламували вірші, робили коників та кораблики з паперу, грали в спортивні ігри. У вільні хвилини від занять, складали пазли, відгадували загадки, розв' язували головоломки та грали у Твістер.

День восьмий. LvivKids подорожують Україною. Захоплюючі групові проекти, майстер класи та ігри зі студентами психологами. Родзинкою дня були учні 11 класу нашої школи, Кадикало Софія (переможець проекту FLEX) та Гамівка Галина які активно долучилися до "табірного життя" і провели цікаві майстер класи, ігри та вікторини у групі "Seven Stars".

День дев’ятий. В мовній школі «LvivKids» День Львова. Знайомимося з рідним містом англійською за допомогою проектів «Ласкаво просимо до Львова», бавимося в «charades» та «pictionary», складаємо пазли.

Неочікуваними гостями для наших діточок стали панове поліцейські, які розповідали про правила поведінки в різних життєвих ситуаціях, бавилися в ігри, а також провели спортивний майстер клас. Найголовнішим було те, що спілкування між поліцейськими та дітьми відбувалось англійською мовою. Молодці! В кінці зустрічі діти взяли поліцейських в полон щирих дитячих обійм вдячності та захоплення .

День десятий. LvivKids знову приймає гостей! Учні 11-Б класу Михайло Пазинюк та Анна Возняк отрималу естафету від своїх однокласниках і завітали на своєрідну практику. Вони захопили дитячу увагу іграми, змаганнями та вікторинами на англійській мові.

День одинадцятий. Сьогодні у LvivKids «Карнавал Квітів». Діти старших груп які відвідали майстер клас по виготовлення квітів з паперу вчили молодших. Найактивнішими були хлопці, справжні джентльмени! Також ми уявно відвідували зоопарк, розповідали про улюблених тварин та своїх домашніх улюбленців, вчили багато нових слів про тваринний світ, дивилися фільми про природу, а як підсумок робили постери Amazing Animals. А волонтер пані Оксана поспілкувалась із дітьми щодо безпеки в Інтернеті. Величезна подяка всім, хто зробив цей день таким яскравим!

Як видно з короткого огляду, програма літньої мовної школи LvivKids на базі ССЗШ № 2 була надзвичайно насиченою, пізнавальною та захоплюючою.

Надіємося продовжити практику проведення літніх мовних шкіл і наступного року!!!

/Files/images/2016-2017/anglyska/Untitled collage (1).jpg /Files/images/2016-2017/anglyska/Untitled collage.jpg

/Files/images/2016-2017/anglyska/Untitled collage (3).jpg /Files/images/2016-2017/anglyska/Untitled collage (4).jpg

Літній мовний табір " Lviv KIDS "при Львівській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов Львівської міської ради

1. Терміни роботи: 30.05.2017 – 16. 06.2017р

2. Кількість учнів: 60 осіб у ССЗШ № 15 та 30 осіб СШ № 75

3. Клас: 1-7 клас

4. Вчителі, залучені до проекту: 41 особа

5. Волонтери: ГО Самопоміч, студентки Львівської політехніки (факультет «Права і психології»), учнівська самоврядування ССЗШ № 15, ЦДЮТ Залізничного району

6. Технічне оснащення: 3 телевізора, 10 комп’ютерів, мультимедійний проектор, магнітофони

7. Екскурсії: у музей М. Грушевського, у комфорт – бібліотеку № 42, пішохідна екскурсія містом, екскурсія на Головну пошту

8. Урочисте відкриття та закриття проекту.

9. Щоденні тематичні заняття англійською та французькою мовами за планом

Цього року вперше табір у нас не звичайний, а мовний тому, начальником табору була призначена Ружанська Олена Віталіївна, заступник директора з іноземних мов. Вихователями працювали вчителі початкової школи: Лахно О. І., Гонтар Н. Р. Петришин П. М., Лесь Н. І., Оксентюк С. В., Гордон М. Я., Морозова Г. В., Іскра Г. Т., Місько Р. Л., Здебська М. В., Завідковська І. Р., Павлик В. А., Бардин О. В. та вчителі англійської мови: Дмитришин Н. Я., Баковська Х. С., Щерба М. І., Базарник У. В., Дворник І. В., Баранова О. І, Мозіль Т. І., Литвинюк І. В.. Також у навчальному процесі мовного табору брали участь вчителі французької мови: Копко А. О., Василько – Сулига М. Я., Наконечна Н. А., Змисла Л. С., Грищук Є. М., вчителі інформатики Любінецька Г. Б., Карась Л. З., Миронік С. А.,вчителі музики: Рущишин Р. М., Козуб Л. В., вчителі історії: Литвин І. М., Підцерковна О. О., вчитель географії – Кісь А. В., вчитель малювання – Ришко Л. В, вчителі фізичної культури Бук У. Я., Шкулка Р. Р. (класична гімназія). У виховному процесі пришкільного табору брали участь заступник директора з виховної роботи - Сирота Л. С., педагог – організатор – Латківська А. Б., соціальний педагог – Струк Х. М., бібліотекар школи – Дудикевич О. Г..

Мета даного табору – популяризація іноземних мов, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.

Навчальний процес передбачає організацію комунікативно особистісних видів діяльності , зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення ; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота.

Заняття проводяться переважно в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів.

Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в

пришкільному таборі були:

• створення у дітей хорошого емоційного настрою, привнесення почуття романтики в повсякденне життя;

• покращення комунікативних навичок вихованців на заняттях з іноземних мов;

• вміння використовувати іноземну мову в побуті;

• виховання поваги до традицій та звичаїв інших народів;

• виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові

знання, вміння, навички;

• навчання дітей діяти у колективі;

• розвиток дитячого самоврядування;

• привчання до самообслуговування, залучення до трудових справ на

користь і радість оточуючих.

Всі види виховної діяльності в таборі здійснювались відповідно до режиму дня. Робота проводилась згідно плану та висвітлювалась на спеціальному банері. Щоденно вівся фоторепортаж подій у таборі.

Комплектацію гру було здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей. Всі діти поділені на 3 групи. Кожна група має свою назву, девіз, пісню, емблему.

Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі й волонтери. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи.

16 червня відбулося урочисте закриття табору, на завершення табірної зміни було проведено загально табірне свято. Загони презентували свої плакати , вірші, пісні та танці.

Висновок: літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську та французьку мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Відгуки дітей про роботу літнього мовного табору «LvivKIDS»:

- Найбільше у таборі сподобались прогулянки, екскурсії та цікаві заняття з англійської та французької мов. Луговий Гліб, 1В клас

- Море вражень, все чудово, супер. Кожного року буду відвідувати пришкільний табір. Павленко Лев, 3А клас

- Пришкільний табір нам дуже сподобався. Розваги у таборі були захоплюючими та розвиваючими, а ще …. ми ніколи не сиділи на місці. Декалюк Вікторія, Юрченко Яна, 6А клас

Звіт про роботу міжшкільного мовного табору Lviv Kids на базі ССЗШ №46 ім.В.Чорновола м.Львова

Протягом трьох тижнів з 30.05. 2017 по 16.06.2017 р. на базі ССЗШ№46 ім. В .Чорновола м. Львова було організовано роботу міжшкільного мовного табору з денним перебуванням Lviv Kids. Цього літа у таборі відпочивали, подорожували та змагалися 32 учня. У профільному таборі працювали три групи . Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання - з відпочинком. Діти через ігри покращили свої знання з англійської та німецької мов, засвоїли елементи польської мови. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: «День європейських мов», «День англомовних країн», «День здоров’я», «День довкілля», «День мистецтва», «День професії» та інші. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах - подорожах, вікторинах, інтелектуальних марафонах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Учителі англійської мови проводили спортивні розминки, ігри, індивідуальні та командні змагання, діти інсценували казку англійською мовою, вивчили привітання, виготовили вітальні листівки до дня народження, провели багато інших цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали, елементи арт-терапії (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи). В таборі також працювали англомовні волонтери з Америки, які проводили цікаві ігри, вікторини англійською мовою на тему «Здоровий спосіб життя ».

Волонтери з Самопоміч провели цікаві треніги на тему «Права дитини» та «Безпека в інтернеті». Також відбулась зустріч з представниками поліції, які провели бесіду з учнями англійською мовою на тему «Безпечне місто». Було організовано цікаві екскурсії до Палацу Потоцьких, музею І. Труша, де діти з захоплення приймали участь у незабутньому майстер- класі з виготовлення соняхів із глини. Також учні відвідали Оперний Театр, де були глядачами неперевершених «Феєрій одноактних балетів». Щодня вчителями фізичного виховання було організовано ранкові гімнастики, спортивні змагання, естафети. Педагогами з Центру краєзнавства та туризму було організовано цікавий квест на тему «Подорож Україною» , де діти з захопленням долали перешкоди, пізнаючи красу рідного краю.

Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Урочисте відкриття табору

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/1_46.jpg

Подорожі країнами та столицями світу

/Files/images/2016-2017/anglyska/2_46.jpg

Проектні роботи

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/3_46.jpg

Зустріч з волонтерами з Америки

Бесіда на тему "Здоровий спосіб життя"

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/4_46.jpg


Зустріч з представниками поліції. Зустріч з волонтерами з Самопоміч Тренінг на тему «Безпечне місто» Тренінг «Права дитини»

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/5_46.jpg

Екскурсія до Палацу Потоцьких

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/6_46.jpg

Екскурсія до музею І. Труша

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/7_46.jpg

Спортивні розваги

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/8_46.jpg

День творчості

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/9_46.jpg

Похід до планетарію

/Files/images/2016-2017/anglyska/1/10_46.jpg

Мовний літній табір відпочинку «Lviv Kids» у ССЗШ № 81

З 30 травня по 16 червня 2017 р. на теренах ЛССЗШ № 81 ім.П.Сагайдачного працював мовний літній табір відпочинку «Lviv Kids». Майже 90 учнів із ЛССЗШ № 81, СЗШ № 54, 97, 99 мали змогу поглибити свої знання з англійської мови, познайомитися з французькою та німецькою мовами.

Цікавою і насиченою була програма дозвілля. Діти побували на екскурсії у музеї блаженного Миколая Чарнецького, у музеї ЛДУ БЖД, познайомилися із підприємством «Галичфарм», ПАТ ЛКФ «Світоч», ЛКП «Лев», мали цікаву екскурсію-квест центральною частиною Львова, відвідали Перший український театр для дітей та юнацтва. Чудові майстер-класи провели педагоги Будинку школяра Шевченківського району.

Долучилися до роботи в таборі волонтер із США та команда «Здорове місто» ГО «Самопоміч».

До роботи в таборі були залучені 25 вчителів іноземних мов школи, музичного і образотворчого мистецтва, фізичного виховання та вихователі ГПД ЛССЗШ № 81.

Велику роботу з організації навчання та розвитку дітей у таборі провели заступник директора з НВР Махомет Р.Р. та вчитель англійської мови – директор мовної школи «Lviv Kids» Швець Марта Артурівна. Під час закриття табору діти висловлювали своє задоволення і вдячність за чудово проведений час.

Фото LvivKids у ССЗШ № 81

GoCampLviv- 2017

/Files/images/2016-2017/Рисунок.jpg Протягом 29 травня-16 червня на базі 6-ти ЗНЗ м. Львова діяли пришкільні мовні літні табори, а саме у СЗШ № 3, ЛУГГ, ЛЛГ, ЛФМЛ, гімназіях «Сихівська», «Гроно». Цим навчальним закладам вдалося пройти відбірковий етап у проекті GoCamp. GoCamp- це новий, інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови. Протягом двох тижнів табору діти зможуть узяти участь у реалізації проектів та завдань у рамках чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

Участь у таборахGoCamp– це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя.МетаGoCamp- виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готовадо життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти та науки в Україні у рамках Року англійської мови в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.

Учителі обраних ЗНЗ пройшли навчання у м. Київ 10-11 квітня 2017. Усі школи отримали дидактичне та методичне забезпечення для організації роботи літнього табору HandbookofResourcesforEnglishCamps 2017 byLeslieOpp-Beckman (Університет Орегону), SummerLanguageCamps (MMPublication).

Волонтери ВакасЧімас (Швеція), Канбек Бал (Канада), Мішель Фонес (США), Магда-Ева Мазур (Великобританія), Олександра Кузьмінська (Франція) проводили захоплюючі заняття, ігри, організовували вистави, супроводжували учнів під час екскурсій, проводили разом вихідні, ділилися досвідом.

На загал у міських літніх мовних таборах GoCamp взяло участь 380 учасників (СЗШ № 3 – 40 учасників, ЛУГГ - 45, ЛЛГ - 40, ЛФМЛ - 40, гімназіях «Сихівська»- 70, «Гроно»- 150). Усі учасники проекту (учні та вчителі) отримали сертифікати від організаторів проекту GoCamp.

Отже, GoCamp – це безперечний успіх, незабутні враження та безцінний досвід. Дякуємо GoGlobalза унікальну можливість та сприяння в організації літнього дозвілля наших учнів.

Чекаємо на наступне літо!!!

Світлана Матис, методист НМЦО м. Львова

Фотозвіт за посиланнями:

ЛЛГ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2000103936888967&set=pcb.2000107796888581&type=3&theater

НВК «Гроно»

НВК «Гімназія «Сихівська» http://sykhivska.at.ua/

Львівська українська гуманітарна гімназія https://www.facebook.com/lugh.top/?fref=ts

Львівський фізико-математичний ліцей https://www.facebook.com/groups/324243197947299/

ЗНЗ № 3

https://www.facebook.com/lviv.school3/photos/pcb.1425227850872245/142522762 0872268/?type=3&theater

/Files/images/2016-2017/Рисунок2.jpg


Мовна школа «LvivKids»-2015

2 червня 2015 р. на базі НВК «Гімназія «Галицька» та НВК «Школа-садок «Софія» розпочала свою роботу мовна школа «LvivKids» для учнів 4-6 класів ЗНЗ м. Львова.

Реєстрація учасників тривала з 13 квітня по 13 травня. На сьогодні зареєстровано 140 учасників у НВК «Гімназія «Галицька» та 120 учасників у НВК «Школа-садок «Софія».

Протягом травня 2015 р. проведено тренінги для вчителів англійської, німецької, французької, іспанської та польської мов, які задіяні у роботі мовного табору «LvivKids». У цілому, 74 вчителі іноземних мов проводять заняття з учнями 4-6 класів упродовж перших 2-ох тижнів червня. Матеріал, який запропоновано вчителям для використання, укладений методистами автентичних видавництв. Слід зазначити, що заняття у мовній школі є нестандартними. Основним акцентом у навчанні – комунікативний підхід та розвиток критичного мислення учнів.

У НВК «Гімназія «Галицька» окрім занять з іноземних мов проводяться заняття у спортивних секціях з айкідо, кік-боксингу, карате та футболу. У НВК «Школа-садок «Софія» учасники мовної школи мають змогу займатися плаванням.

Заняття з фінансової грамотності проводяться англійською мовою. Тренер з айкідо також проводить тренування частково англійською мовою.

Колектив компанії «Розумне місто» (об’єднання «Самопоміч») запропонував провести ряд занять на тему безпеки дітей у сучасному світі.

З учасниками мовних шкіл працюватимуть молоді психологи під керівництвом методиста НМЦО м. Львова Лідії Боженко.

Організатори також домовилися з адміністрацією кінопалацу «Коперник» про перегляд дитячого кіно у рамках проекту «Дитячий кінофест».

На загал учасники мовної школи матимуть 17 занять з англійської, іспанської або французької мови (в залежності, яку іноземну мову вивчає дитина), 8 занять другої іноземної мови і 6 занять третьої іноземної мови.

/Files/images/anglyska/11206945_996959103677799_966313093907403195_n.jpg /Files/images/anglyska/11229710_996957997011243_3511127768249384426_n.jpg /Files/images/anglyska/13970_996958007011242_5285742619866385036_n (1).jpg /Files/images/anglyska/IMG_2489.JPG


«LvivKids»

7 та 14 травня 2015 р. проведено тренінги для вчителів англійської мови, які залучені до роботи мовного табору «LvivKids». У цілому, понад 60 вчителів англійської мови проводитимуть заняття з учнями 4-6 класів упродовж перших 2-ох тижнів червня. Матеріал, який запропоновано вчителям для використання, укладений методистами британських видавництв. Необхіднл зазначити, що заняття у мовній школі будуть нестандартними. Основним акцентом у навчанні стане комунікативний підхід та розвиток критичного мислення учнів.

Сьогодні під час тренінгу, який відбувся на базі гімназії «Галицька», методисти компанії «ДінтерналБук» та видавництва «Pearson» представили матеріали по роботі з проектами, адже кожна група учасників мовної школи повинна представити підсумковий проект як результат своєї роботи за 2 тижні.

/Files/images/anglyska/IMG_20150514_151601.jpg /Files/images/anglyska/IMG_20150514_160156.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1144