Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Підсумкові результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

До уваги вчителів та учнів, які вивчають німецьку мову!!!

Рекомендуємо Вам відвідати інформаційний захід щодо реалізації програми "Міст до вищої освіти у Німеччині",який відбудеться 28 жовтня 2017 о 13:00 за адресою м.Львів, вул.Університетська, 1 ауд. 405.

Програма буде особливо цікавою для 9-тикласників та їхніх батьків.

Детальніше про програмуhttps://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/eng/sbr.html

Для обов’язкової письмової реєстрації прохання надіслати лист на адресуmist.lviv@ukr.net, вказуючи прізвище та ім'я учня, школу, клас та номер мобільного телефону.




Протягом вересня 2017року методистом НМЦО м. Львова за сприяння дирекції книгарні «Welcome» (п. Валентина Гіль) із вчителями німецької мови проведено навчальні семінари.

14.09.2017р. на базі НВК ім. В.Симоненка доцент кафедри прикладної лінгвістики НУ «Львівська політехніка», методист видавництва Hueber Голуб Іванна Юріївна зацікавила слухачів комунікативним методом навчання, представила конкретні приклади та продемонструвала, як література видавництва Hueber сприяє удосконаленню учнівських навиків та умінь.

Комунікативний метод навчання іноземних мов базується на тому, що процес навчання є моделлю комунікації. Комунікативний метод навчання мовленнєвої діяльності спирається на п’ять принципів:

1) принцип мовленнєво-розумової діяльності;

2) принцип індивідуалізації при керівній ролі особистісного аспекту;

3) принцип функціональності;

4) принципситуативності;

5) принцип новизни.

27.09.2017р. на базі ССЗШ №28 представник видавництва Hueber, носій мови Гунда Хек провела інтерактивний семінар «Компетентісний підхід у вивченні німецької мови». Пані Хундазапропонувала вчителям виконати практичні завдання, обговорити питання в парах та групах, продумати і представити проекти. Учителі були приємно вражені ентузіазмом та компетентністю спікера, яка роз’яснила особливості компетентнісного навчання, яке зорієнтовано на розвиток особистості, культури мислення, самостійності та відповідальності за прийняті рішення. Школа має допомогти учням адаптуватись у сучасному суспільстві, оволодіти технологіями життєдіяльності, створити умови для формування здатностей самооцінки, самопізнання та самоконтролю, розкрити потенціал самореалізації. Головна мета такого навчання – формування високого рівня соціальної зрілості, компетентнісного ставлення особистості до життя. Критеріями такого ставлення є прийняття осмислених рішень у різних життєвих ситуаціях, міжособистісних конфліктах, здатність оцінювати власні можливості, відповідальне відношення до власного життя, роботи, стосунків з іншими людьми.

Mit uns (B1+-C1) – das Lehrwerk für Jugendliche mit Vorkenntnissen

Mit unsist ein Lehrwerk für jugendliche Lerner, das einen motivierenden und erfolgreichen Deutschunterricht ermöglicht. Es baut gezielt auf den B1 – Vorkenntnissen der Jugendlichen auf, festigt sie und entwickelt sie systematisch weiter. Das Lehrwerk ermöglicht einen handlungs- und kommunikationsorientierten, modernen Unterricht und ist auf die Bedürfnisse und Möglichkeiten im Schulunterricht abgestimmt. Die produktiven Fertigkeiten Sprechen und Schreiben stehen im Mittelpunkt.

Erleben Sie gemeinsam mit uns, wie dieser B1+ Band durch altersgerechte Themen, kleinschrittige und motivierende Projektaufgaben und durch eine systematische Grammatikvermittlung die Jugendlichen schrittweise auf das Goethe –Zertifikat B1 und auf das DSD I vorbereitet.

До уваги вчителів іноземних мов!!!

Інформація про проведення ДПА У 2017р. з іноземних мов

Світлана Матис, учитель англійської мови ЛФМЛ

/Files/images/2017-2018/nmetska_mova/IMG-47637a801ad300e81bbee4dd9d042f69-V.jpg

/Files/images/2017-2018/nmetska_mova/IMG-fd007044170146114b4a65a1cd07def9-V.jpg


Орієнтовні вимоги ДПА тут
Про проведення державної підсумкової атестації тут
25-26 лютого 2016 року вчителі німецької мови ЗНЗ Львова взяли участь у семінарі, організованому Асоціацією українських германістів. Семінар відбувся на базі ЛНУ ім. І.Франка.

Перед учасниками семінару виступила Президент Асоціації украхнських германістів, професор Алла Йосипівна Паславська із лекцією “Німецькомовні культурні сліди у Львові”.

Із аспектами лінгвостилістичного аналізу тексту ознайомила колег доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Тетяна Степанівна Ляшенко. “Мовні неспівпадіння — країнознавчий аспект”, такою була тема асистента кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Христини Юріївни Дяків. Доктор Андреас Фогель провів із вчителями практичну частину семінару, поділившись із ними своїм практичним досвідом із методитки викладання німецької мови.

Учасники семінару були раді зустрітися зі своїми університетськими викладачами.

/Files/images/2015-2016/anglyska/nimezka.jpg


Державна Пiдсумкова Атестацiя_нiмецька мова

Шановні вчителі німецької мови!

Наближається час складання тестів ДПА з іноземних мов, обов’язкових в цьому році для всіх учнів 11 класів.

Чи знаєте Ви, що тестові завдання для ДПА з німецької мови розроблялися в цьому році видавництвомHueber?

ВидавництвоHueberразом з Центром іноземних мов ТСП надрукували також стислийбезкоштовний посібник, який містить методичні рекомендації, формат, критерії оцінювання та по одному зразку тестів на рівні В1 та В2.

Крім того, заповниши анкету на сайті ТСП, Ви гарантовано отримаєте у подарунок від ПП ТСПграматичне кільцеUnregelmäßigeVerben!

Для придбання більш розгорнутих матеріалів для підготовки до ДПА 2016, звертайтейсь, будь ласка, за контактами:

+38067500 89 20

svetlana@tsp-books.com

З повагою,

Світлана Яснюк

Твiй

Сучасний

Пiдручникзавжди поручwww.tsp-books.com

тел./факс: +38 044 592 35 02

+38 067 500 89 20

e-mail:svetlana@tsp-books.com

вул. Антоновича, 33-В, Київ, 01033

www.tsp-books.com


Творчий звіт вчителів німецької мови, які атестуються на другу та першу категорію

У четвер 25 лютого у приміщенні НВК ім. В. Симоненка зібралися 14 вчителів німецької мови Львова, які у 2016 році атестуються на другу та першу кваліфікаційну категорію, для того щоб поділитися своїм робочим досвідом.

Учасники заходу розповіли, які методи та форми роботи на уроці є найбільш ефективними. Вчителі навчальних закладів із поглибленим вивченням німецької мови тим, як вони на робочих уроках застосовують співпрацю з їхніми школами-партнерами у Німеччині та Австрії. Цікавим та змістовним є досвід учителів німецької мови у проведенні позаурочної роботи із учнями.

Вчителі працюють також над удосконаленням власної профейної майстерності, зокрема беручи участь у численних семінарах, тренінгах, засіданнях круглих столів, обговореннях.

Даний творчий звіт ще раз доводить правильність відомого твердження “Знання - це скарб, ключем до якого є щоденна наполеглива праця кожного з нас"

/Files/images/2015-2016/anglyska/nim.mova.jpg


“Із кращого педагогічного досвіду вчителів німецької мови міста Львова”

18.02.2016 року на базі центру видавництва навчальної та методичної літератури з німецької мови HUEBER, який знаходиться у приміщенні львівської середньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови №28, відбувся творчий звіт вчителів німецької мови “Із кращого педагогічного досвіду вчителів німецької мови міста Львова”.

Із привітальним словом виступила методист з німецької мови НМЦО м.Львова У.В. Марич, яка також окреслила мету та формат даного заходу. Директор ССЗШ №28 І.В. Лозенко розповів про особливості роботи школи із поглибленим вивченням німецької мови та побажав учасникам плідної та успішної роботи. Керівник центру видавництва HUEBER, вчитель німецької мови І.В.Барбанюк, ознайомила присутніх вчителів із роботою центру та новими надходженнями від даного видавництва.

У творчому звіті взяли участь 8 вчителів ЗНЗ м.Львова. Вони поділилися власним досвідом роботи та здобутками своїх учнів.

/Files/images/2015-2016/storya/німецька.jpg


Міський фестиваль різдвяних традицій німецькомовних народів “Різдвяна казка”

24 грудня 2015 року у приміщенні актового залу ЛНВК ім. В.Симоненка відбувся міський фестиваль різдвяних традицій німецькомовних народів “Різдвяна казка”. Фестиваль організовано методистом з німецької мови НМЦО м. Львова У.Марич.

Участь у даному заході взяли учні 10 ЗНЗ м. Львова, які вивчають німецьку мову зі своїми вчителями. Учні НВК ім. В.Симоненка організували ярмарку німецької різдвяної випічки, а також конкурс Адвентових календарів.

Учасники та гості фестивалю мали можливість насолодитися німецькими колядками у виконанні хору “Незабудки” Львівської спеціалізованої школи №8 з поглибленим вивченням німецької мови. А учні Львівської Правничої гімназії показали історію виникнення Адвентового вінка, яким зазвичай прикрашають свої домівки німці у час підготовки до Різдва. Глядачі мали можливість переглянути німецькомовний вертеп у виконанні учнів гімназії “Престиж”. Змістовними та цікавими були також виступи інших учасників фестивалю.

Наприкінці свята усі присутні виконали всесвітньовідому колядку “Свята ніч” німецькою мовою.


Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови тут

Осіння школа для учителів німецької мови
/Files/images/2015-2016/anglyska/Осіння школа 2015.jpg

06.10.2015р. у Львові перебували представники Національної академії педагогічних наук України. Методисти Навчально-методичного центру організували і провели зустріч гостей з вчителями іноземних мов.

У рамках міського семінару «Елективні курси як засоби забезпечення варіативного компонента змісту навчання» на базі Львівської лінгвістичної гімназії проведено круглий стіл на тему «Профілізація – один із важливих напрямів модернізації сучасної загальної освіти (її старшого ступеня)» та на базі НВК ім. В.Стуса - семінар «Елективні курси як засоби забезпечення варіативного компонента змісту навчання» для вчителів іноземних мов.

Адміністрація ЛЛГ представила основні напрямки роботи навчального закладу, описала ключові аспекти проектної діяльності, наголосила на важливості підготовки учнів до складання мовних іспитів для отримання сертифікатів міжнародного зразка.

Представники Національної академії педагогічних наук України були приємно подивовані об’ємом та результатами роботи вчителів іноземних мов лінгвістичної гімназії.

На базі НВК ім. В. Стуса відбулася зустріч гостей з вчителями іноземних мов (англійської, німецької, французької та іспанської) та методистами НМЦО м. Львова С. Матис, Є.Палієм та У. Марець, яку проведено у наступному форматі:

Пленарне засідання

Вітальне слово : Директор НВК ім.В.Стуса Заремба Михайло Сергійович

Виступи:

«Сутність, мета і завдання елективних курсів з іноземних мов» - Редько Валерій Григорович, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник, завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

«Дидактичні та методичні засади побудови змісту елективних курсів» - Полонська Тамара Костянтинівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

«Педагогічні технології оволодіння змістом елективних курсів з іноземних мов» - Пасічник Олександр Сергійович, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

«Зміст і структура навчальних посібників елективних курсів з іноземних мов» - Долинський Євген Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

«Зміст і структура рекомендованих елективних курсів» - Басай Надія Пилипівна, науковий співробітник відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України;

«Концепція громадянської освіти» - Кізенко Василь Іванович, провідний науковий співробітник відділу дидактики Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Робота в групах

У другій частині семінару учасники розділилися на 3 групи і обговорили концепцію елективних курсів у профільній школі. Ця тема є надзвичайно важливою, адже у 2017 році учні матимуть право обирати курси, які, на їхню думку, допоможуть їм набути міжкультурних мовленнєвих компетенцій.

С.Матис, Є. Палій, У. Марець – методисти НМЦО м.Львова

/Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151006_154109.jpg /Files/images/2015-2016/anglyska/IMG_20151006_121020.jpg



Проведено третю конференцію для вчителів німецької мови та учнів шкіл м. Львова «Нове у світі - нове в освіті»

24 квітня 2015 р. Навчально-методичний центр освіти м. Львова та Львівська ССЗШ № 28 організували та провели третю конференцію вчителів німецької мови та учнів шкіл м. Львова на тему «Нове у світі - нове в освіті».

Слід зазначити, що подібний захід проводиться вже втретє в кінці квітня.

У конференції взяли участь 37 вчителів німецької мови та 10 учнів шкіл м. Львова.

Перед початком заходу була проведена виставка-продаж навчальної літератури з німецької мови таких видавництв як «Основа», «Ранок», «Методика», «Cornelsen», а також книгарні «Галінбоок».

Конференція розпочалася виступом шкільного хору, який виконав німецьку народну пісню та пісню, перекладену І.Франком на німецьку мову.

На пленарному засіданні виступили Лозенко І.В., директор ЛССЗШ № 28, Марич У.В., методист НМЦО м. Львова, Браткевич О.С., заступник директора з іноземних мов НВК ім. В.Симоненка.

Далі відбувся семінар для вчителів німецької мови під керівництвом методиста видавництва «Cornelsen» Олени Толстої (м. Київ).

Маркіян Дуркот, учень 9 класу, провів цікаву екскурсію по школі для учнів шкіл м. Львова.

Учасники конференції брали участь у 4-х секціях, а саме:

· Секція 1. «Оцінювання учнівських проектних робіт», керівник секції Височан М.М., вчитель німецької мови ЛССЗШ № 28;

· Секція 2. «Методи та прийоми подачі, навчання та запам’ятовування лексичного матеріалу», керівник секції Лозенко І.В., директор та вчитель німецької мови ЛССЗШ № 28;

· Секція 3. «Фізкультперерви в ігровій формі як мотивуючий фактор на уроці німецької мови», керівник секції Марич У.В., методист НМЦО м. Львова;

· Секція 4. «Симуляція фрагментів уроку за допомогою новинок навчальної літератури», керівник секції Барбанюк І.В., керівник Центру навчально-методичної літератури Гете-інституту в Україні, вчитель німецької мови ЛССЗШ № 28.

Після секційної роботи відбулося вручення сертифікатів.

Підсумовуючи вище викладене, необхідно зазначити, що була створена тепла та робоча атмосфера для учасників конференції, які після закінчення заходу ще тривалий час спілкувалися між собою.

/Files/images/nmetska/111.jpg /Files/images/nmetska/112.jpg /Files/images/nmetska/113.jpg /Files/images/nmetska/114.jpg /Files/images/nmetska/115.jpg /Files/images/nmetska/118.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2280