Семінари-практикуми для модераторів сайтів ДНЗ м. Львова

«Кожен, хто припиняє вчитися – старий, не дивлячись на те, скільки йому років: двадцять чи вісімдесят.

Натомість, хто продовжує вчитися – завжди залишається молодим. Найбільша річ у житті – тримати молодим мозок»

Критерій старості від Генрі Форда

Суспільство вимагає від кожної сучасної людини не лише досягнення певного рівня фахових знань, а й вміння співпрацювати, спілкуватися, користуватися різноманітною інформацією, творчо мислити та приймати рішення. Розвиток таких вмінь і навичок стає пріоритетним напрямом шкільної освіти в багатьох країнах. Йдеться про формування парадигми освіти, яка передбачатиме використання нових освітніх методик і технологій.

У сучасному світі одним із основних умінь, необхідних для досягнення успіху в роботі, є вміння користуватися комп’ютером. Комп’ютери використовують в усіх сферах життя. Щоб отримати кращу роботу потрібно вміти користуватися комп’ютером.

10-11 червня 2015 р. на базі ССЗШ№28 відбулися семінари-практикуми для модераторів сайтів ДНЗ на тему "Методичні рекомендації щодо наповнення сайту ДНЗ та робота з таблицями ЕхсеІ".

На завершення семінару-практикуму, була проведена практична робота за комп’ютером з таблицями в Microsoft Excel.

/Files/images/dnz/днз с2.JPG /Files/images/dnz/днз_с.JPG /Files/images/dnz/днз_с4.JPG /Files/images/dnz/днз_с5.JPG /Files/images/dnz/днз_с6.JPG /Files/images/dnz/титул_д.JPG /Files/images/nformatika/IMG_20150611_095912.jpg /Files/images/nformatika/IMG_20150611_102651.jpg


Реалізація проекту

Кiлькiсть переглядiв: 659